ANA SAYFA | SİTE HARİTASI
 
Gül & Kar Oto olarak müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen Göçük Düzeltme sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır. Hizmet verdiğimiz konularda çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız.
 
HAKKIMIZDA

Gül ve Kar Oto 1998 yılında kurulmuştur. Otomotiv sektöründe Türkiye'de hep öncü ve yenilikçi çözümler üretmek ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için gayret göstermiştir. Günümüzde Avrupa'da yaygın olarak uygulanmakta olan "boyasız göçük düzeltme" ve "dolu hasarı tamiri" işlemlerini Bostancı Oto Sanayi Sitesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak; mekanik bakım, tamir, onarım gibi aracınızın teknik arızaları da giderilmektedir.

Misyonumuz;

Gül & Kar Oto müşteri ve sonuç odaklı çalışan, en iyi olma bilinciyle ve takım ruhuyla hareket eden, sürekli iyileştirmeye inanan, sektörü iyi tanıyan ve etik değerlere saygılı bir şirkettir.

Vizyonumuz;

• Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak ve müşteri odaklı çalışarak kaliteli hizmet sunmak,

• Sürekli insana yatırım yaparak, çalışan mutluluğunu sağlamak,

• Çözüm odaklı olarak hız ve dakiklikle, verdiğimiz sözleri tutmak için her gün canla başla çalışmak.
Hizmetlerimiz; Boyasız kaporta düzeltme, boyasız göçük düzeltme, boyasız vakumla düzeltme, kaporta düzeltme, dolu hasar tamiri, dolu ezik tamiri, kaporta boyasız tamir, dolu hasarı, göçük düzeltme, çökük düzeltme, boyasız onarım, dolu hasar, araç vurukları, taş darbeleri, araç göçük, araba göçük, Boyasız Göçük Düzeltme, Dolu Hasarlı Göçük Düzeltme, Mini Onarım, Kaporta Mini Onarım, Mini Yama, Boya Onarım, Plastik Tampon Parça Onarım, İç Döşeme Onarım, Detaylı İç Dış Temizlik, Pasta Cila, Boya Koruma vb. uygulamaları uzman kadromuz ile beraber itina ve özen göstererek titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
© Copyright 2013 Gül ve Kar Oto | Boyasız Göçük Düzeltme
Designed By
 Forum DB