Blog

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme

Dolu Hasarı Düzeltme Ankara

Dolu Hasarı Onarımı Ankara

Dolu yağışı sebebiyle araçlarda hasarlar ve göçükler oluşabilir. Araçlarda meydana gelen doğal kaynaklı göçükler özel teknikler kullanılarak kısa süre içerisinde düzeltilebilir. Firmamız aracın orijinalliğini bozmadan meydana gelen dolu hasarlarını düzeltme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında meydana gelen dolu yağışları araçların kaportalarında göçükler oluşmasına sebebiyet verir. 

Firmamız her türlü araçlarda meydana gelen dolu hasarlarını boyasız göçük düzeltme yöntemleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Göçük düzeltme işlemi için farklı bir takım aparatlar kullanılır. Bu işlemin uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Araca herhangi bir zarar vermeden kaportadaki göçüğün arkadan dışa doğru yavaşça ettirilmesi gerekir. Dolu hasarı düzeltme Ankara araçta meydana gelen tüm hasarın giderilebilmesi için gerekli donanıma sahiptir.

Boyasız Göçük Düzeltme Onarımını Avantajları

Son yıllarda çok fazla tercih edilen boyasız göçük düzeltme teknikleri aracınızın boyasız bir şekilde onarılmasını sağlayarak aracın orijinalliğini korumasını sağlar. Boyama işlemleri en az 3-4 gün sürebilecek işlemlerdir. Ancak, boyasız göçük düzeltme işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilecek yöntemlerdir.

Firmamız bünyesinde çalışan uzman ustalarımız dolu nedeniyle araçlarda meydana gelen hasarları boyasız bir şekilde onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Boyasız göçük düzeltme işlemlerinde aracınızda herhangi bir kaza kaydı oluşmaz. Maliyet olarak da düşük fiyatlı olan göçük düzeltme işlemlerinde kasko maliyetleri de düşük olur.

Dolu Göçük Onarmak Fiyatı

Dolu yağışı ile araçlarda meydana gelen göçük tamiri ve düzeltme işlemleri düşük maliyetli işlemlerdir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen dolu göçük onarım işlemleri ücreti yapılacak işlemlere göre farklılık göstermektedir. Araçta meydana gelen hasarın büyüklüğü, hasar meydana gelen bölgenin alanı gibi faktörler fiyatta değişiklik oluşmasına sebebiyet verebilir. 

Ayrıca, dolu yağışları aracın camları, yan bölgeleri gibi birçok bölgesinde hasar oluşabilir. Dolu göçük onarım işlemi için firmamız aracın herhangi bir hasar görmeden kısa süre içerisinde düzeltilmesi için vakumlu boyasız göçük düzeltme tekniklerini kullanmaktadır. 

Kullanacak kullanılacak teknikler aracın hasarına göre de değişiklik gösterebilir. Firmamız dolu göçük onarım işlemlerinde kaliteli hizmeti uygun fiyatları sunmaktadır. Dolu göçük onarım fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.