Blog

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme

Mini Yama Onarımı ve Boya Onarımı

Motorlu taşıt araçlarının geçirdiği küçük çaptaki kazalar nedeni ile araçta meydana gelen boya hasarları mini yama ve boya onarımı ile iyileştirilir. Bu kazalar seyir ya da park hali fark etmeksizin, hafif dokunmalı trafik kazaları, bir başka aracın temas etmesi, ya da kasıtlı olarak aracın hedef alınması gibi nedenler ile çoğunlukla kapılarda, ön tampon ya da çamurluk kısımlarında yaşanan ince sıyrıklar ve kalemle çizilmişçesine çizikler gibi ufak çaplı boya tahribatlarıdır. Bu tahribatlar firmamız tarafından en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek giderilmektedir.

Küçük de olsa insanın arabasında olan ufak çizikler her zaman can sıkıcı olur. Bu çizikler boya onarımı ile giderilmediği takdirde zaman içinde paslanma yaparak araçta çok daha fazla masrafa sebep olabilir. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla araçlarda oluşan her türlü boya hasarlarını titizlikle çalışarak kapatmaktayız. Mini yama ve boya onarımı gün içerisinde yapılarak aracın sahibine teslim edilmesi amaçlanır. Teslimatta aracın ilk gün ki hali ile aynı olacağı garantisini de vermekteyiz.

  • Parça kenar / köşesinde ise bölgesel boyama ve bölgesel vernikleme
  • Parça orta bölümlerinde ise bölgesel bölgesel boyama ve komple vernikleme yöntemleri ile yapılır

Kaportadaki sıyrık ve çizik hasarları için azami 30 cm, tamponlardaki sıyrık ve çizik hasarları için azami 20 cm çapa kadar uygulanır.

Otomobilde meydana gelen boya hasarı ile birlikte kaportada meydana gelen bir göçük varsa bu alanın tamiri boya hasarlı kaporta göçük düzeltme işlemi ile yapılır. Hasarın tamamen giderilmesi için kaporta düzeltme işleminden sonra bölgenin UMUT OTOMOTİV Boya Onarımı işlemi ile bitirilmesi gerekmektedir.

UMUT OTOMOTİV boya onarım online randevu hizmeti bir tık uzağınızda!