VAKUMLU BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme Ankara

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme Ankara

Araçlarda; dolu yağması neticesinde, kaza, park sorunu gibi nedenlerden dolayı ezik ve göçük gibi hasarlar oluşabilir. Meydana gelen bu küçük hasarların düzeltilebilmesi için farklı teknikler ve yöntemler tercih edilebilir. Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri; dolu, kaza gibi nedenlerden dolayı göçük meydana gelen bölgenin onarılması durumlarda tercih edilir.

Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri, en çok tercih edilen göçük düzeltme yöntemleri arasında yer alır. Bu yöntem, genellikle göçüğün arka bölgesine (iç tarafa) ulaşmanın zor olduğu durumlarda tercih edilir. Özel olarak kullanılan vakumlu aletler, silikon vasıtasıyla göçüklü alanı düzeltilerek tekrar orijinal haline getirilmesini sağlamaktadır.

Ankara göçük düzeltme işlemlerinde yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle profesyonel hizmet sunan firmamız, araçlarda çeşitli nedenlerden dolayı oluşan göçükler, araç maddi değerini kaybetmeden, boya işlemi uygulanmadan, alanında uzman ustalarımız tarafından dikkatli ve özenle düzeltilir.

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme Yaptığımız Araçlarımızdan Bazı Örnekler

Sürekli Vakumlu Boyasız Göçük uygulaması yaptığımız Resim ve Videoları yüklemeye devam edeceğiz. Öncesi, sonrası ve çalışma esnasındaki fotoğraflarla kafanızda soru işareti kalmayacak.
Ankara Göçük Düzeltme Ankara Göçük Düzeltme


Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri, genellikle hasarlı bölgedeki hasarın giderilmesi için parça sökülmeden uygulanan yöntemlerdir. Hasarlı bölgeye ulaşılamadığı durumlarda tercih edilen bu yöntem ile araçların İlk günkü haline gelmesi mümkündür.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, bakımlı ve boyasız göçük düzeltme için işinin ehli ustalar ve firmalar tercih edilmelidir. İşinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmeyen vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri sonrasında, hasarlı bölgede dalgalanmalar ve izler oluşabilir. Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemlerinde, öncelikle hasarlı bölgeye özel bir temizleyiciyle temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Daha sonrasında bölgeye yapıştırıcı sürülerek vakum aleti bölgeye yerleştirilir. Daha sonra yeterli miktarda çekilerek araçtaki meydana gelen hasar düzeltilir. Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri, kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir. Ekonomik açıdan ve zaman açısından da pratik bir işlemdir. Vakumlu boyasız göçük düzeltme Ankara ilinde profesyonel hizmet veren firmamızdan yardım alarak, araçlarınıza boya işlemi uygulanmadan, maddi değeri düşürülmeden tüm göçükler özel yöntem ve modern teknolojik cihazlarla düzeltiyoruz.

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme İşleminin Avantajları

Son yıllarda çok fazla tercih edilen bakımlı boyasız göçük düzeltme işlemleri, büyük veya küçük göçüklerde rahatlıkla kullanılabilecek bir yöntemdir. Aracın esnekliğine göre vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemlerinde, başarılı sonuçlar alınabilir. Ancak bu yöntemin uygulanabilmesi için boyada kırılma veya bozulma meydana gelmemesi gerekir.

İşlem öncesinde zemin üzerinde daha önceden herhangi bir boya veya macunlama işlemi uygulanmadığı durumlarda, daha başarılı sonuçlar elde edilebilir. Boyasız göçük düzeltme Ankara ilinde hizmet veren firmamız, her türlü araçta farklı nedenlerden dolayı oluşan göçükleri boya işlemi uygulamadan son teknolojik aletler/cihazlar kullanılarak ve alanında uzman ustalarımız tarafından düzeltilir.

Vakumlu Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

Oldukça pratik ve kolay bir işlem olan boyasız göçük düzeltme işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Vakumlu boyasız göçük düzeltme işlemleri öncesinde, firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ustalarımız öncelikle aracı inceleyerek hasar tespiti yaparlar. Daha sonra hasarın boyutuna ve büyüklüğüne uygun şekilde yöntemler tercih edilir.

Hasarlı bölgeye ulaşılmanın imkânı bulunmuyorsa, vakumlama yöntemi tercih edilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, göçüklerin boyutlarının doğru şekilde analiz edilmesidir. Hasarın büyüklüğüne göre yapıştırma aparatı ve silikon göçük üzerine yerleştirilir. Daha sonra özel pense yardımıyla esnetme işlemi yapıldıktan sonra düzeltme yapılana kadar kaporta çekilir. Kaportadaki göçük düzeltildikten sonra gerekli durumlarda dış yüzeyde oluşacak pürüzler için plastik çekiçler ile düzeltme işlemi gerçekleştirilir.

Boyasız Göçük Düzeltme Ne Kadar Sürer?

Boyasız göçük düzeltme işlemleri, kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilen pratik yöntemlerdir. Boyasız göçük düzeltme işlemleri, araçtaki hasar düzeyine ve hasarın meydana geldiği alana göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle öncelikle göçük hasarı bulunan araçlar, deneyimli ustalarımız hasar tespiti yaptıktan sonra hasarın büyüklüğüne ve küçüklüğü göz önünde bulundurarak onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Boyasız göçük düzeltme işlemlerinde, küçük hasarlar 1-2 saat içerisinde düzeltilebilir. Ancak daha büyük hasarların düzeltilmesi yaklaşık 3-4 gün kadar sürebilir. Araçlarımızda meydana gelen hasarların giderilmesi ve aracın orijinal görüntüsünün elde edilebilmesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm işlemleri pratik ve kısa süre içerisinde gerçekleştirir.

Boyasız Göçük Düzeltme Anlaşılır Mı?

Araçların dış kısımlarında; dolu, park hasarları, kapı çarpmaları gibi durumlardan dolayı meydana gelen göçüklerin giderilebilmesi için boyasız göçük düzeltme teknikleri tercih edilebilir. İsminden de anlaşıldığı gibi boyasız göçük düzeltme işlemlerinde, araca boya yapılmaz. Böylelikle araçlar orijinal görünümünü kaybetmeden ve değer kaybı yaşanmadan işlemler gerçekleştirilir.

Firmamız, araçlarda meydana gelen büyük veya küçük hasarlarda araçların herhangi bir hasar görmeden göçük düzeltme işlemlerini gerçekleştirir. Büyük hasarlarda dahi uzman kadromuz son teknolojik ekipmanlarımız ile başarı sağlamaktayız. Boyasız göçük düzeltme işlemlerinde, uzman ve profesyonel kişiler tarafından hassas bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Ankara En İyi Göçük Düzeltme

Göçük düzeltme işlemleri, profesyonellik ve uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Göçük düzeltme işlemlerinde, aracın maddi değerinin korunması sağlanır. Araç piyasasında alış ve satışlarda, araçlar farklı yönlerden değerlendirilir. Özellikle araçların kaporta bölümünde herhangi bir boya durumu varsa, bu durum aracın fiyatının düşmesine sebebiyet verir.

Boyasız kaporta düzeltme işlemlerinde, boyanın herhangi bir hasar görmediği durumlarda aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilmesi sağlanır. Farklı yöntemler kullanılarak boyasız düzeltme işlemlerinde; aracın hasarına, hasarın oluştuğu bölgeye göre yöntemlerde değişiklik görülebilir. Firmamız, boyasız göçük düzeltme işlemlerinde tüm yöntemleri uzman ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Umut Otomotiv Vakumlu Göçük Düzeltme Servisi

Sökme Takma Yapmadan Göçük Düzeltme Yapılır mı?

Göçük düzeltme işlemlerinde, hasarı boyutuna ve hasarın görüldüğü bölgeye göre teknikler belirlenir. Göçük düzeltme için vakum yöntemi, manyetik göçük düzeltme, kaporta arkasından bastırarak düzeltme gibi farklı teknikler tercih edilebilir. Sökme-takma yapmadan uygulanan göçük düzeltme işlemi, vakum yöntemidir.

Vakum yönteminde, kaportanın arkasına ulaşılması mümkün olmayan durumlarda bu yönteme başvurulur. Manyetik göçük düzeltme işlemlerinde de aracın iç döşemesinin diğer malzemelerinin sökülmesine ihtiyaç duyulmaz. Manyetik göçük düzeltme işlemlerinde, işlemin uygulanacağı metalin kalınlığına göre farklı yöntemler tercih edilebilir.

Kapı Sökmeden Göçük Düzeltme

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pratik ve insanların işlerini kolaylaştıracak yöntemler geliştirilmiştir. Kapı sökmeden göçük düzeltme işlemleri; kaza, ezik veya doğa olaylarından (dolunun oluşturduğu göçükler gibi) meydana gelen çöküklerin aracın kapısının sökülmeden yapıldığı işlemlerdir.

Araç kapısında; çarpma, dolu etkisi, taş çarpması, kaza gibi nedenlerden dolayı oluşan göçüklerin kapı sökülmeden yapılması mümkündür. Firmamız; kusursuz bir şekilde uzman personeli ile birlikte özel cihazlar/aletler kullanarak kapıyı sökmeden doğrudan kapı üzerinde yapılan uygulama ile göçükler düzeltilerek orijinal yüzey elde edilir.

Kapı Sökmeden Göçük Düzeltme

Elektronik vakumla, düzeltme, vakumla kaporta düzeltme gibi yöntemlerle; göçükler boya işlemi uygulanmadan düzeltilir. Öncelikle kapı üzerindeki hasar analizi yapılarak uygun yöntem belirlenir. Hasar analizi yapıldıktan sonra kapıda oluşan çökükler, özel ekipmanlar yardımıyla çökük oluşan bölgeye aparatlar yerleştirilir. Çekiç gibi darbe etkisi yapacak hiçbir alet kullanılmaz. Aparatlar ve göçük olan bölgeye özel silikon yapıştırıcılar kullanılarak vakumlu düzeltme işlemiyle kapı sökülmeden göçükler profesyonel bir şekilde düzeltilir.

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatları

Boyasız göçük düzeltme fiyatları, hasarın boyutuna ve işlem uygulanacak alana göre farklılık gösterebilir. Boyasız göçük düzeltme işlemleri, diğer yöntemlere göre kişilere birçok avantaj sağlamaktadır. Bu yöntemler, boya yaptırılmasına göre daha düşük fiyatlı işlemlerdir. Ayrıca aracın orijinalliği korunarak kısa süre içerisinde onarım işlemi gerçekleştirilebilir ve sonradan oluşan boya farklılıkları gibi durumlar oluşmaz.

Firmamız, uzman ve profesyonel elemanlarıyla boyasız göçük düzeltme işlemlerini uygun fiyatlara sunmaktadır. Aracın hasarı tespit edildikten sonra fiyat belirlemesi gerçekleştirilir. Bu tür hasar durumlarında, öncelikle aracın orijinalliği bozulmadan kaliteli işçilik profesyonel hizmet ön planda tutulmalıdır.

Araca yapılacak yanlış veya eksik bir işlem, daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Firmamız, son teknolojik aletleri ve uzman kadrosu ile boyasız göçük düzeltme işlemlerinde kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Fiyat hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.